تجزیه و تحلیل برخی از عوامل در صنعت پمپ شناور

- Sep 12, 2017 -

در سال های اخیر، به علت گرمایش جهانی، افزایش خشکسالی، کمبود منابع آب در حال حاضر کمبود، همراه با مشکلات رو به افزایش آلودگی آب سطحی، به این ترتیب مردم باید توسعه و بهره برداری از منابع آب زیرزمینی را افزایش دهند. انتظار می رود که نسبت منابع جهانی آب زیرزمینی در آینده بیشتر شود. میزان استفاده از منابع آب زیرزمینی در کشورهای در حال توسعه به سرعت در حال افزایش است. افزایش تقاضای آب زیرزمینی باعث افزایش تقاضا برای پمپ های شناور غوطه ور خواهد شد.

در طول دهه گذشته چین چاه ها را تشویق به صادرات محصولات پمپ شناور کرده است. عملکرد و کیفیت محصول پمپ شناور چین در بازار بین المللی به رسمیت شناخته شده است.

با وجودی که قیمت کار چین در سالهای اخیر افزایش یافته است، RMB همچنان در حال افزایش است. قیمت صادرات چین به این ترتیب افزایش یافته است، اما با اروپا و ایالات متحده و سایر کشورهای توسعه یافته در مقایسه با محصولات پمپ شناور چینی در مقایسه با محصولات پمپ شناور چین، قیمت فروش چند برابر قیمت صادرات محصولات مشابه در چین است. با توسعه صنایع پمپ شناور چین، تلاش های تحقیق و توسعه برای بهبود و بهبود فرآیند تولید، تکنولوژی محصول و کیفیت بهبود مستمر چاه ها با چشم انداز صادرات محصولات پمپ شناور.


  • آلومینیوم دور لوله 3 تعظیم بیمینی بالا با 4 میله
  • لوله آلومینیومی Round 3 Bow Bimini Top با دو نوار قابل تنظیم و 2 قطب پشتی عقب
  • 25mm آلومینیومی لوله جسر قایق بیمینی بالا با اتصالات نایلون
  • 600D پلی استر ضد آب کایاک پوشش کانیو پوشش
  • خن غیر اتوماتیک پمپ پمپ کوچک آب شناور
  • ماهیگیری foldable صندلی قایق قایق کم پشت صندلی صندلی خدمه

محصولات مرتبط