عوامل توسعه صنعت پمپ در چین

- Sep 12, 2017 -

چین صنعت پمپ توسعه عوامل نامطلوب عبارتند از:

(1) سطح فنی به طور کلی صنعت از شرکت های خارجی پیشرفته هنوز فاصله مشخصی وجود داشته باشد

صنعت چین پمپ شناور و بسیاری از تولید کنندگان، بسیاری از تولید در مقیاس گسترده و بیش از حد کوچک، مدیریت، فقدان R & D سرمایه گذاری، تکنولوژی و تجهیزات نسبتا عقب مانده است شکل گیری اقتصاد مقیاس، کیفیت محصول و ثبات فقیر خطر ضد توانایی قوی نیست. شرکت به عنوان نماینده صنعت با تعداد کمی از چاه با شناور به کسب و کار از طریق سال پژوهش و توسعه و تجمع در کیفیت محصول و فنی تا حد زیادی بهبود سطح پمپ و شرکت فعالانه در بین المللی رقابت در بازار و برخی سهم بازار، مارک های مستقل نیز بوده تا حدودی توسعه اما مقایسه با شرکت های خارجی پیشرفته، پمپ شناور چین شرکت ها در مقیاس تولید و فروش، هنوز هم نیاز به بهبود ظرفیت های سطح و نوآوری فنی، و غیره.

(2) نوسانات در قیمت های مواد اولیه و افزایش هزینه های نیروی کار

در سال های اخیر قیمت مواد اولیه اصلی مانند سیم گالوانیزه ورق سیلیکون فولاد و مس قطعات مورد نیاز برای تولید پمپ نوسان است و افزايش شده هزینه نیروی انسانی که دارای برخی عوارض جانبی اثر در توسعه صنعت پمپ شناور. مزایای شرکت از طریق پیشرفت های فن آوری و تولید در مقیاس بزرگ، به طور مداوم کاهش هزینه های تولید و هزینه با آگاهی بازار و نام تجاری و بهبود مستمر توانایی های خود را برای انتقال به پایین دست نیز، تا حدی افزایش است، نوسانات قیمت مواد اولیه بالا به فشار به راحتی می توانید.

ISG پمپ _. jpg (3) کپی RMB نرخ ارز افزایش فشار بر صادرات

در حال حاضر، چین پمپ شناور خوبی تولید کنندگان فعال در بازار های بین المللی درگیر و مزیت قیمت بهتری در بازار های بین المللی اشغال سهم بازار بزرگتر. برای شرکت های صادرات صادرات کالا است که به طور کلی در دلار آمریکا مستقر. در سال های اخیر RMB همچنان، 2011,2012 و پایان 2013 RMB در برابر دلار آمریکا در برابر سال قبل ترتيب ميزان درک 4.86,0.24% درک و 3.00% پولشان، تا حدودی ضعیف هزینه مزیت قیمت خروجی پمپ شناور چین


  • آلومینیوم دور لوله 4 تعظیم بیمینی بالای پل موقت نظامی زدن قایق بیمینی
  • فولاد ضد زنگ 4 قایق قایق Bimini Top Cover
  • کایاک Paddles Folding Paddles در 2 یا 3 بخش
  • جلیقه کیفیت زندگی جلیقه برای ماهیگیری کایاک
  • خن غیر اتوماتیک پمپ پمپ کوچک آب شناور
  • استیل خط اسکله قایق دریچه Cleats

محصولات مرتبط