هاچ پوشش سیلندر هیدرولیک عملکرد نرم افزار

- Sep 12, 2017 -

به عنوان ماشین عرشه کشتی هچ پوشش سيستم هيدروليک عمدتا در باز و بسته شدن عمل مخازن محموله کشتی های باری تناژ تناژ استفاده می شود. سیلندرهای هیدرولیک دریچه (دریچه سیلندر را پوشش می دهد) اجزای مهم سیستم های هیدرولیک، دریچه های مختلف سیستم هیدرولیک با انواع دریچه سیلندر دارد. مهم نیست که چه نوع پوشش هیدرولیک بار در ظرف و باد و باران بار فرایند، نقش بسیار حیاتی.

که با پوشش هچ ساختار پیچیده تری هم با مقیاس بزرگ کشتی کار عملکرد مورد نیاز بخوبی متوجه شده اند و بالاتر. پوشش هچ ساختار اصلی محفظه بار ها و بار باد و باران می باشد. تحت عمل بارهای مختلف ساختار پوشش هچ هیدرولیک نه تنها ملاقات الزامات استحکام و سختی، اما همچنین شرایط قدرت کمانش را داشته. این بزرگ، بزرگ هچ را پوشش می دهد، بسیار سنگین، به ویژه پوشش هچ کشتی 10.000 تن افتتاح آن عمل، بسته شدن نیاز به یک نیروی قوی به طور پیوسته شروع به اقدام خود. این فشار هیدرولیک قدرتمند است که توسط پوشش مخزن هیدرولیک سیلندر ارائه.

هاچ پوشش سیلندر هیدرولیکی است که عمدتا در زمینه های زیر استفاده می شود:

1، کشتی هچ پوشش سیستم های هیدرولیک

2 تاشو هچ پوشش سیستم های هیدرولیک

3، فله محموله هچ پوشش سیستم هیدرولیک

در میان آنها، صادرات سوئد 17600dwt چند منظوره فله محموله هچ پوشش سیستم از نوع تاشو پوشش عرشه هوای آزاد آویزان پوشش دو decked, حلق آویز از انبار محفظه کابین پوشش حلق آویز قیف کابین پوشش چهار گروه تشکیل شده، هیدرولیک لولا هچ و دیگر اجزای سیلندر الزامات کیفیت بسیار بالا است.

تاشو هیدرولیک هچ پوشش می دهد در حال حاضر به طور گسترده ای مورد استفاده در ساخت فله در فرم ساختار اما همچنین من هچ ساخت شرکت بیش از یکی از دلایل تعداد سیلندر را پوشش می دهد.


  • آلومینیوم دور لوله 2 تعظیم بیمینی بالا
  • آلومینیوم دور لوله 3 تعظیم بیمینی بالا با 4 میله
  • لوله آلومینیومی Round 3 Bow Bimini Top با دو نوار قابل تنظیم و 2 قطب پشتی عقب
  • قایق بادی چادر بیمینی با ویندوز
  • تریلر کایاک آلومینیومی / تریلر
  • گیره ماهیگیری ماهیگیری کایاک ماهیگیری دریایی درجه سختی

محصولات مرتبط