به همین دلیل دمای بلبرینگ پمپ بسیار زیاد است

- Sep 12, 2017 -

باربری با شکاف مورد نیاز را برآورده نمی کند. مانند حلقه داخلی و شفت پمپ، حلقه بیرونی تحمل و بدن تحمل، با بیش از حد شل و یا بیش از حد تنگ، می تواند حرارت تحمل کند. (با انعطاف پذیری، چرخش بلبرینگ انعطاف پذیر نخواهد بود؛ با بیش از حد باریک، حلقه درونی بلبرینگ و یا کل تحمل در چرخش بلبرینگ را ایجاد می کند). در شرایطی که

دلایل اصلی افزایش درجه حرارت بالادست پمپ:

(1) شفت پمپ خم شدن یا نه قلب، لرزش پمپ را ایجاد می کند، باعث گرما تحریک یا سایش می شود.

(2) با توجه به افزایش محوری (مانند پمپ در صفحه تعادل و آسیب جدی حلقه تعادل)، به طوری که تحمل به تحمل بار محوری افزایش می یابد و در نتیجه حرارت تحمل و یا حتی آسیب می رساند.

(3) تحمل در روغن روان کننده (چربی) مقدار کافی یا بیش از حد، کیفیت پایین، رسوب، آهن و سایر آلودگی ها وجود دارد؛ گاهی اوقات به علت اینکه حلقه روغن چرخانده نمیشود، روغن را برداشته و باعث تحریک گرما میشود.

(4) تحمل با شکاف مورد نیاز را برآورده نمی کند. مانند حلقه داخلی و شفت پمپ، حلقه بیرونی تحمل و بدن تحمل، با بیش از حد شل و یا بیش از حد تنگ، می تواند حرارت تحمل کند. (با انعطاف پذیری، چرخش بلبرینگ انعطاف پذیر نخواهد بود؛ با بیش از حد باریک، حلقه درونی بلبرینگ و یا کل تحمل در چرخش بلبرینگ را ایجاد می کند).

(5) تعادل استاتیک روتور پمپ خوب نیست. نیروی شعاعی روتور پمپ افزایش می یابد، بار تحمل می شود و در نتیجه حرارت تحمل می شود.

(6) پمپ در نقطه غیر طراحی زمان زمانی که شرایط کار ارتعاش، بلکه باعث پمپ گرما.

(7) بلبرینگ آسیب دیده است (ازجمله خرید مسائل مربوط به کیفیت تحمل بلبرینگ)، اغلب علل شایع تر برای تحمل گرما، مانند آسیب نورد بلبرینگ، زنگ زدن حلقه داخلی توپ یا شکستن حلقه بیرونی؛ لایه آلیاژ کشویی لغزش خاموش، خاموش و غیره. این وضعیت تحمل صدای غیر طبیعی، سر و صدا است، باید در زمان باز برای بررسی و جایگزینی تحمل.


  • آلومینیوم دور لوله 4 تعظیم بیمینی بالای پل موقت نظامی زدن قایق بیمینی
  • قایق بادی چادر بیمینی با ویندوز
  • جدید طراحی کابین قایقرانی Folding قابل حمل قابل انعطاف
  • صندلی ماهیگیری قایق سواری Deluxe صندلی تاشو صندلی قایقرانی دریایی
  • خواب قایق شناور بادی تریلر فندر
  • قایق های سفارشی Fender Covers

محصولات مرتبط