قایقرانی بازی مورد نیاز محل برگزاری

- Sep 12, 2017 -

در بازی های المپیک، بازی هیدرواستاتیک قایقرانی معمولا با یک مسابقه مسابقه ای با مسیر آب ترکیب می شود. برای رفع نیازهای نژاد قایقرانی، مسیر باید حداقل الزامات اندازه گیری زیر را داشته باشد.

فاصله طولی 1400 متر (فاصله مستقیم)، 120 متر عرض، حداقل عمق 2 متر؛ در کنار کانال حداقل یک طرف رودخانه از کانال اول حداکثر فاصله 50 متر است.

بانک رودخانه یک شیب ملایم از امواج است که توسط سنگهای بزرگ یا دیگر مواد ویژه ساخته شده است، به طوری که امواج بر روی زمین اثر نمی گذارند. آب مجموعه کانال اختصاصی را فراهم می کند، به طوری که شرکت کنندگان در منطقه مسابقه یا منطقه آموزشی.

مسابقات هیدرواستاتیک قایقرانی فاصله 1000 متر و 500 متر است. مسابقه با استفاده از نه کانال، هر کانال عرض 9 متر؛ در طرح کانال مسابقه باید مطابق با قوانین طرح A1-bano باشد. در بازی های المپیک باید ملوانان اتوماتیک و سیستم زمان بندی الکترونیکی استفاده شود.

یکی از امکانات کلیدی این نمایشگاه برج ترمینال است. این مساله اصلی مسابقه است، معمولا 4 یا 5 طبقه ساختمان کوچک، به عنوان پایان سیستم اتاق عمل، پایان دادگاه زمان، اتاق داوری، کمیته رقابت، پایان اتاق فیلم، اتاق رادیویی و اتاق دوربین رسانه ای.

در شرایط عادی، منطقه VIP نزدیک به برج ترمینال، آسان به تماشای ورزشکاران از طریق خط پایان از عملکرد فوق العاده است.

یکی دیگر از مهمترین امکانات، قایقرانی است. قایقرانی به طور کلی نزدیک به پایانه های آب بالا و پایین، با فعالیت منطقه ورزشی و دیگر امکانات بازی در نزدیکی است.

قایق معمولا در قفسه ذخیره می شود، قایق دو باز و بسته است. قایق همچنین می تواند در طول مسابقه خارج از منزل پارک شود.


  • آلومینیوم دور لوله 3 تعظیم بیمینی بالا با 4 میله
  • درجه دریایی سنگین بالا بیمینی کیت نایلون عرشه کوه های حرارتی
  • کباب کردن کباب کردن کباب کردن در فضای باز
  • قایق های سفارشی Fender Covers
  • 16-مارک های پلی استر طناب قایق اسکله خطوط
  • استیل خط اسکله قایق دریچه Cleats

محصولات مرتبط