پارو زدن و قایقرانی

- Sep 12, 2017 -

پارو

یکی از ورزش های آبی. که قایق دوباره به دست و پا زدن با استفاده از یک یا چند پره در قایق برای استفاده از آن قدرت به دست و پا زدن و دست و پا زدن به عنوان آب ساده و مکانیک حرکت پارو زدن به جلو.

قایقرانی در رودخانه ها و دریاچه ها و سایر آبهای طبیعی هوا تازه و آفتابی، ورزش توسط عناصر طبیعی حمام، می تواند به طور موثر بهبود عملکرد قلب و عروق و تنفسی بدن، افزایش قدرت عضلانی، تنظیم تعادل سیستم عصبی، بسیار کمک به بهبود سلامتی بدن انسان.

منشاء حرکت پارو زدن در نظر گرفته می شود مسابقات قایقرانی ساده در 18 جهان اروپا و مسابقه منظم آغاز شد در سال 1829 بین دانشگاه آکسفورد و دانشگاه کمبریج. مسابقه پارو زدن سنتی هر سال برگزار تیمز طبیعی اطراف نزدیک به 170 سال بوده است.

جهان قایقرانی قهرمانی مردان و زنان مجموع 24 جوانان جهان قایقرانی قهرمانی مردان و زنان در مجموع 14 بازی های المپیک پارو مردان و زنان 14 آیتم. رقابت های منظم در 2000 متر در کانال استاندارد. در ابتدای مسابقه قایق در خط شروع شد.

پس از سفارش، قایق ممکن به پایان قایق برای رسیدن به انتهای قایق است برنده نتیجه مسابقه. در آبهای طبیعی بازی اغلب توسط آب و هوا، حتی قبل از اینکه تحت تاثیر و پس از دو گروه مختلف آب و هوا. پس نتایج پارو رقابت برای مرجع تنها، تاكنون هیچ رکورد جهانی.

قایقرانی

قایقرانی بازی های المپیک است. در اروپا است و دارای پایه توده گسترده تر. در اواسط دهه 1930 جنبش به آسیا که در آن مردم در گوانگژو را رودخانه مروارید قایقرانی بود معرفی شد.

در سال 1974 شرکت چین در فدراسیون بین المللی قایقرانی. 1975-1980 چین پنج بار برای شرکت در مسابقات قایق رانی جهان و برخی از رقابت های بین المللی.

قایقرانی و قایق پارو زنی است که حمل قایق گردد به خصوص توسط یک و یا چند پره باشد.

از جمله kayaks و قایقرانی، قایقرانی دو کوچک، هیچ قایق دست و پا زدن هستند. بنابراین کایاک و پارو در مجموع قایقرانی مراجعه کننده به عنوان به عنوان قایق دو سالن های نژاد فاصله، قواعد بازی و داور روش اساسا همان است.

اما دو قایق قایق شکل ساختار، شکل دست و پا زدن، استقرار دست و پا زدن ورزشکار در درک روش دست و پا زدن و عمل فنی کاملا متفاوت است. کایاک ورزشکاران داخل و خارج از عرشه کابین خلبان، نگه داشتن دست و پا زدن دست و پا زدن در هر دو انتهای دست و پا زدن، در دو طرف قایق تناوب نشسته

پارو زدن پا جلو دست و پا زدن به خیز زدن پاهای عقبی kneeling، دو دست با تک پارو در کنار قایق آب و زیر دست و پا زدن و پارو مناسب است. قایق پارویی اسکیموها سکان دم است که توسط oars و پا دستکاری است;

حالا فدراسیون بین المللی کانو (فدراسیون بین المللی قایق رانی) تنها قایق رانی از طرف قایق پارویی اسکیموها و پارو زدن. نوع قایقرانی: تک کایاک (K1), دو کایاک (K2)، چهار کایاک (K4)، تک پیچ (C1)، دو ردیف (C2)، چهار پیچ (C4), قایق تک (T1)، دو برابر (T2).

قایقرانی پروژه به دو بخش تقسیم می شوند: آب و تورنت.


  • 25mm آلومینیومی لوله جسر قایق بیمینی بالا با اتصالات نایلون
  • 25mm آلومینیوم لوله مربع پانتوون قایق Bimini بالا با اتصالات آلومینیوم
  • قایق Bimini بالا چادر با باز کردن نمایش ویندوز
  • لولا عرشه کوه دک استیل برای قایق بیمینی
  • صندلی ماهیگیری قایق سواری Deluxe صندلی تاشو صندلی قایقرانی دریایی
  • 16-مارک های پلی استر طناب قایق اسکله خطوط

محصولات مرتبط