قایقرانی در حال افزایش است

- Sep 12, 2017 -

قایقرانی مورد ورزش با پروژه هیدرواستاتیک و مسابقه قلم دوم از اقلام است. در مسابقه دریاچه های طبیعی و یا مصنوعی پروژه هیدرواستاتیک نامیده می شود. در سرعت جریان رودخانه مسابقه، پروژه رپیدز نامیده می شود. در سال 1924 به عنوان پروژه عملکرد وارد بازی های المپیک در سال 1936، قایق پارویی اسکیموها رویداد رسمی بازی های المپیک شد. در سال 1972، قایق پارویی اسکیموها پروژه جت افزایش می یابد. هزینه بیش از حد بالا است پروژه بلافاصله پس از بازی المپیک مونیخ از بازی های المپیک شد. بازی های المپیک سال ۱۹۹۲ در بارسلونا از رقابت سر بازی های المپیک آتلانتا 1996 پروژه حفظ و بازی های المپیک سیدنی بازی نیز برگزار شد. آلمان، سوئد و شوروی سابق و دیگر کشورهای اروپایی در رقابت هنوز آب استفاده شده است.

از آن زمان، قایقرانی به تدریج پدید آمده است و در پایان قرن 19 قایقرانی ورزشی در اروپا و ایالات متحده گسترده تبدیل شده است. ولی

که در آن بیش از چین "مسابقه قایق اژدها" دیر نزدیک به 2000 سال است.

در حال به قایقرانی، بسیاری از مردم به منظور بهبود سرعت، مشتاق به شکل قایق تحول. در پایان مهندس آلمانی قرن 19 هرمان با توجه به تجربه پرواز خود قایق پارویی اسکیموها ساخته شده به شکل ماهی به سرعت افزایش یافت. بعد، قایقران بریتانیایی Fulandong متوجه شد که دیگر بدنه کوچکتر مقاومت سریع تر سرعت، بنابراین shipbuilders را اند طول بدنه. در سال 1923، دانمارک، سوئد، اتریش و کشورهای دیگر تشکیل کمیته کار مفاد طول قایق 5.2 متر، عرض 51 سانتی متر، به تاریخ تمدید شده است.

در سال 1956 پوست های مقعر است. با هم، خطوط افقی مقعر راس رسید. در سال 1964، اتحادیه بین المللی نیز قوانین "مقعر" توسعه یافته که طراحی قایق. اما افراد همچنین طراحی الماس قایق رانی، 1972، در قایق شیشه ای فولادی ظاهر شد. و ظهور از ساختار لانه زنبوری قایق کاغذی فیبر کربن و shipbuilers ایالات متحده به منظور بهبود سرعت در پوسته کایاک ساخت پوست مصنوعی کوسه سطح لایه شیار موازی "ravolt"، این خوب و شیار های متراکم باعث می شود که سطح جریان ثابت و گرداب تشکیل خواهد شد. اما این طرح توسط بخش بین المللی تصویب شده است. با این وجود، چون جنبش کایاک باید ارتباط بین تجهیزات فنی، ورزشی و نقش آب هماهنگ آن روح هنوز ستوده است.


  • فولاد ضد زنگ 3 قایق قایق Bimini Tops
  • 25mm آلومینیوم لوله مربع پانتوون قایق Bimini بالا با اتصالات آلومینیوم
  • قایق Bimini بالا چادر با باز کردن نمایش ویندوز
  • گیره ماهیگیری ماهیگیری کایاک ماهیگیری دریایی درجه سختی
  • کباب کردن کباب کردن کباب کردن در فضای باز
  • استیل خط اسکله قایق دریچه Cleats

محصولات مرتبط