تجهیزات مورد نیاز برای قایقرانی چیست؟

- Sep 12, 2017 -

قایق پارویی اسکیموها ابزار برای ورزشکار به کایاک به حرکت رو به جلو است. پارچ دو جانبه دست و پا زدن با هر دو انتهای دست و پا زدن است.

ویژگی های اصلی ساختاری آن جهت دو تیغه به عمودی و یا نزدیک به زاویه عمودی است.

با توجه به جهت دست و پا زدن قایقرانی هیدرواستاتیک انحراف و چپ و راست شلاق، ورزشکار می تواند oars چپ و راست با توجه به عادات ادراک خود را انتخاب کنید.

قوانین اندازه و شکل تیغه ندارد مفاد شدت یکنواخت در دهه های اخیر، توسعه kayaks بسیار سریع است.

اندازه و طول و شکل و دست و پا زدن و دست و پا زدن اندازه oars مختلف را می توان با توجه به ورزشکار در ارتفاع، سبک فنی، قدرت، جنس و قایق انتخاب شده است.

قایقرانی ثابت

ورزشکاران پارو زدن در قایق در پاها به پتانسیل kneeling، پا به سمت، دست خود را بالا و پایین نگه داشتن دست و پا زدن تک برگ.

وجود دارد در سمت چپ و راست oars، مانند دست چپ دست چپ ورزشکار شکل "دینگ" دسته، دست چپ نزدیک دست و پا زدن برگزاری oars, برگزاری پای راست به جلو گام به جلو، kneeling زانو در زانو چپ.

پارو زدن بدون فرمان، ورزشکاران در دست و پا زدن برای حفظ تعادل و کنترل جهت تکیه می کنند. در نتیجه هر یک دست و پا زدن به پارو پیش از آب و بنابراین سرعت خوب کایاک، سپس آب جلو دست و پا زدن زمین 70 می تواند رسیدن به ~ 80 oars / دقیقه.

مواد اولیه برای ساخت پوسته هواپیمایی تخته سه لا یا فایبر گلاس است. طول از پارو زدن، وزن حداقل محدود است.

قوانین که پارو زدن پوست متقارن مورد دو طرف محور طولی بدنه باید ساخته شده و دارد که هیچ فرمان و هر وسیله قادر به هدایت این دوره نیاز.

پارو می تواند کاملا باز است، اگر وجود پوشش عرشه، تک جزئی پارو زدن ردیف از تعظیم نمی تواند باشد بیش از 150 سانتی متر از استرن می 75 سانتی متر؛ تجاوز نمی کند ردیف دو بخش باز کمتر از 295 سانتی متر;

چهار نفر باز بخشی از کمتر از cm 410. قایق تک و دو قایق پارو می تواند کاملا باز، باز حداقل طول 280 سانتی متر. کشتی لبه (لبه کشتی) امتداد حد کل فرمت، تا به فرمت 5 سانتی متر در هیئت مدیره می تواند تمدید.

قایق می توانید تا سه نوار تقویت، هر کدام با عرض حداکثر 7 سانتی متر است. در طول مسابقه، کشتی هنوز در انواع تجهیزات الکترونیکی و یا برق شامل پمپ های سرعت سنج خستگی ابزار اندازه گیری ضربان قلب جدول قرار می تواند.

پارو زن ابزاری برای ورزشکار به حرکت قایق پارو زنی است. پارو زدن دست و پا زدن بیل با تیغه های دست و پا زدن است. تک پیچ، دو پارو، مشخصات چهار قایق پارو زنی کمی متفاوت.

Oars پارو زدن به طور کلی از چوب و یا فایبر گلاس و در سال های اخیر توسعه فیبر کربن مواد ساخته شده است. ساختار فیبر کربن دست و پا زدن ناهموار و با دوام و سبک و آسان برای تعمیر می کند.

مقطع دست و پا زدن معمولا دور است که تیغه جهت بهتر است، منجر به زور بلکه به ظرفیت خمش بیشتر دست و پا زدن است.

دست و پا زدن دست و پا زدن متفاوت از قایق پارویی اسکیموها و دست و پا زدن همراه centerline متقارن است.

تیغه های نامتقارن تولید سطوح نامتعادل است که تولید لحظات ِ تحت اقدام پویا. زمین دست و پا زدن پارو زدن انواع توابع که میشود manipulates و صافی کشتی را کنترل می کند.


  • آلومینیوم دور لوله 4 تعظیم بیمینی بالای پل موقت نظامی زدن قایق بیمینی
  • 25mm آلومینیوم لوله مربع پانتوون قایق Bimini بالا با اتصالات آلومینیوم
  • لولا عرشه کوه دک استیل برای قایق بیمینی
  • خن غیر اتوماتیک پمپ پمپ کوچک آب شناور
  • صندلی ماهیگیری قایق سواری Deluxe صندلی های صندلی پایه برای فروش
  • کباب کردن کباب کردن کباب کردن در فضای باز

محصولات مرتبط