انواع پمپ ها معمولا در چنگال استفاده می کنید؟

- Sep 12, 2017 -

معمولا استفاده می شود نوع پنجه نوع الاستیک جفت جفت پین الاستیک و دیافراگم سه جفت جفت پمپ.

پنجه (آلو شکل) نوع الاستیک، جفت بلوک الاستیک که به جفت، معمولا ساخته شده از لاستیک های پلی اورتان، که مشخص است با اندازه کوچک و وزن سبک و ساختار ساده و آسان تولید، عملیات پایدار بدون نگهداری آسان نصب و غیره. معمولا در لرزش استفاده می شود، بافر و بافر مورد نیاز در مواقع قدرت کوچک و متوسط بالا نیست. حداکثر گشتاور مورد نیاز آن به طور کلی پایین تر از 850N است. قطر شفت های عمومی حداکثر M برای بیش از 50 mm توصیه نمی شود.

جفت پین الاستیک با فلنج محور اتصال دو نیمه متصل است و بخش پین با سطح مخروطی پین و مهره و سوراخ پین مخروطی در فلنج، آستین الاستیک، نصب شده بر روی نیمی از couplin ثابت g فلنج پین سوراخ آستین الاستیک، که توسط ساختار ساده, نصب آسان, آسان به جایگزین کردن اندازه کوچک، سال آینده مشخص می شود لطفا, انتقال گشتاور های قابل اجرا برای حرکت محوری تغییرات مثبت و منفی بزرگ پلاستیکی در ادامه، و شروع به مناسبت های مکرر.

دیافراگم جفت با گروه بسیار نازک بهار فلزی ساخته شده از اشکال مختلف, با پیچ و مهره و شفت در دو جفت ساختار ساده آن، بدون روغن کاری و نگهداری، درجه حرارت بالا تغییر شکل، عملکرد خوب، قابلیت اطمینان بالا، انتقال گشتاور اما قیمت نسبتا بالا است. برای درجه حرارت بالا و خورنده و دیگر محیط های سخت استفاده می شود.

در انتخاب جفت به طور کامل حمایت از فرایند پمپ نیاز به در نظر گرفتن عملکرد به عنوان مرکز جامع ارزش اقتصادی مناسب انتخاب باید در نظر گرفته شود.


  • آلومینیوم دور لوله 3 تعظیم بیمینی بالا با 4 میله
  • فولاد ضد زنگ 4 قایق قایق Bimini Top Cover
  • 25mm آلومینیوم لوله مربع پانتوون قایق Bimini بالا با اتصالات آلومینیوم
  • قایق Bimini بالا چادر با باز کردن نمایش ویندوز
  • سنگین وظیفه ضد آب BBQ کباب گریل کوره پوشش
  • 16-مارک های پلی استر طناب قایق اسکله خطوط

محصولات مرتبط